Συνομιλία Εισέλθετε στην Συνομιλία, ενημερωθείτε για ότι επιθυμείτε, ζητήστε μια ταινία ή σειρά ή συζητήστε ότι επιθυμείτε…

Unthinkable (2010) | Tainies OnLine


  1. Αδιανόητες Πράξεις (2010)

    Τίτλος Παραγωγής: Unthinkable
    Δράμα Θρίλερ | 97 λεπτά

    Ένας ανακριτής ειδικών επιχειρήσεων και ένας πράκτορας του FBI πιέζουν έναν ύποπτο για τρομοκρατία, να τους αποκαλύψει την τοποθεσία τριών πυρηνικών όπλων, που προορίζονται για τις ΗΠΑ.

    Σκηνοθεσία:Gregor Jordan


    Πρωταγωνιστές:Samuel L. Jackson, Carrie-Anne Moss, Michael Sheen



  2. IMDb

    Trailer

  • Δείτε Την Ταινία
  • Ποιότητα
  • Υπότιτλοι
  • Download


  • FlashX

  • BR/HDRip

  • Εξωτερικοί



Unthinkable (2010) | Ταινίες OnLine | Tainies OnLine | Tenies OnLine | Tainies.OnLine | Tenies.OnLine


Εδώ θα δείτε το Unthinkable (2010) OnLine δωρεάν με ελληνικούς υπότιτλους - Ταινίες OnLine με Ελληνικούς Υπότιτλους - Greek Subs | www.TainiesOnLine.biz

Ειδοποίηση
Κερδίστε δωρεαν χρήματα όπως Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash ή και άλλα νομίσματα από τo Coinpot Micro-Wallet.ΠερισσότεραΣυχνές ερωτήσεις
  • ΣΧΟΛΙΑ
  • ΗΘΟΠΟΙΟΙ
Tainies OnLine: Ταινίες OnLine με Ελληνικούς Υπότιτλους
maria_metakitrinaa
ΩΡαία ταινία απο το πρώτο λεπτό σε κρατάει σε αγωνία!
Απλά δείτε την και δεν θα χάσετε !
Θα πρέπει ν αρχίσω να τις βαθμολογώ!
Σ αυτήν θ εδινα 8 με χαρά !

Φιλιά Μια φανατική των ταινιών !

22nd Νοέμβριος 2015, 8:35 pm από το χρήστη maria_metakitrinaa

Greek
Καλησπέρα @maria_metakitrinaa, το σκεφτόμουν τώρα τελευταία να προστεθεί και μια προαιρετική βαθμολογία δικιά σας...αλλά πάνω απ'όλα μετράει η επίσημη και παγκόσμια βαθμολογία των χρηστών του IMDb που και φαίνεται στο αστεράκι και "τραβάει" αυτόματα από την IMDb, κατά προτίμηση όμως με την πρώτη ευκαιρία ίσως προστεθεί και μια των χρηστών εδώ Wink

22nd Νοέμβριος 2015, 8:38 pm από το χρήστη Greek

maria_metakitrinaa
Ωραία το έχω σκεφτεί κι εγώ αυτό !
Μου αρέσει πολύ ν' αναλύω τις ταινίες αν θελεις μου λες που εχεις την ιστοσελίδα σου .Ευχαριστώ

23rd Νοέμβριος 2015, 12:33 am από το χρήστη maria_metakitrinaa