Συνομιλία Εισέλθετε στην Συνομιλία, ενημερωθείτε για ότι επιθυμείτε, ζητήστε μια ταινία ή σειρά ή συζητήστε ότι επιθυμείτε…

The Vampire Diaries (TV Series 2009- ) | Tainies OnLine
  1. Trailer


  2. The Vampire Diaries (TV Series 2009- )

    Season: 7 Episode: 22
    Τίτλος Παραγωγής: The Vampire Diaries

    Η Έλενα μένει ορφανή μετά από τροχαίο και μένει πλέον με τον αδερφό της και την θεία τους στη μικρή πόλη Mystic Falls. Πρώτη μέρα στο σχολείο και γνωρίζεται με το βαμπίρ Στεφάν και αναπτύσσεται μεταξύ τους μια ιδιαίτερη σχέση. Ο Στεφάν δεν είναι ο μόνος αθάνατος στο χωριό. Ανακαλύπτει ότι έχει έρθει και ο αδερφός του ο Ντέημον, με τον οποίον είχαν να τα πούνε πολλά χρόνια, τα δύο αδέρφια διεκδίκησαν την ίδια κοπέλα-βρυκόλακα πριν 150 χρόνια. Σήμερα επιστρέφουν και διεκδικούν μία κοπέλα που είναι απόγονος (κατά μία έννοια) της πρώην τους.






  3. Χώρα: USA


    Γλώσσα: Αγγλικά


    Διάρκεια: 45 λεπτά ~ επ.


    Πρεμιέρα: 10-09-2009





  • Δείτε Την Σειρά
  • Ποιότητα
  • Υπότιτλοι
  • Download



  • HDTV

  • Ενσωματωμένοι







Paul Wesley


Stefan Salvatore





Ian Somerhalder


Damon Salvatore





Kat Graham


Bonnie Bennett





Candice King


Caroline Forbes





Zach Roerig


Matt Donovan





Michael Trevino


Tyler Lockwood





Nina Dobrev


Elena Gilbert



The Vampire Diaries (TV Series 2009- ) | Ταινίες OnLine | Tainies OnLine | Tenies OnLine | Tainies.OnLine | Tenies.OnLine


Εδώ θα δείτε το The Vampire Diaries (TV Series 2009- ) OnLine δωρεάν με ελληνικούς υπότιτλους - Ταινίες OnLine με Ελληνικούς Υπότιτλους - Greek Subs | www.TainiesOnLine.biz

Ειδοποίηση
Κερδίστε δωρεαν χρήματα όπως Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash ή και άλλα νομίσματα από τo Coinpot Micro-Wallet.ΠερισσότεραΣυχνές ερωτήσεις
  • ΣΧΟΛΙΑ
  • ΗΘΟΠΟΙΟΙ
Tainies OnLine: Ταινίες OnLine με Ελληνικούς Υπότιτλους
billias
δειτε κ εδω σεζον 7 επεισοδιο 10 https://openload.co/f/U3NlArchATY

31st Ιανουάριος 2016, 8:42 pm από το χρήστη billias

danainmk
πως βλεπω τα επεισοδια μηπως μπορειτε να μου πειτε;

29th Νοέμβριος 2016, 2:46 pm από το χρήστη danainmk

Greek
Πάτησε πάνω στο όνομα του πάροχου @danainmk στο Flashx θα ανοιξει ενα Drop Down με την λίστα επεισοδιών πατώντας στο επεισόδιο που θέλεις θα σου ανοίξει σε νέα καρτέλα το Link του επεισοδίου.

Αυτή ειναι η παλιά σελίδα... πλέον ανεβάζουμε εδω στο www.gamato.site αλλα ακομα δεν εχει ολοκληρωθει 100% η σελιδα, υπο κατασκευη ειναι ακομα αν και εμειναν λίγα πράγματα.. αλλα ειναι υπο κατασκευη .. btw λειτουργικη ομως οσον αφορα τα Links την αναζητηση κλπ.

29th Νοέμβριος 2016, 7:13 pm από το χρήστη Greek

danainmk
@Greek ενω ακολουθω τις οδηγιες σου, δεν μου ανοιγει σε αλλη σελιδα κανενα λινκ ουτε σε αυτο το σιτε ουτε στο καινουργιο.. κανω κατι λαθος;

30th Νοέμβριος 2016, 2:05 pm από το χρήστη danainmk

Greek
@danainmk συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω, πλέον δεν πολυμπαίνω συχνά εδώ και χωρίς εμένα δεν υπάρχει κανείς συντάκτης θεμάτων πχ ή Uploader να ανεβάσει κάτι νέο εδώ, μπαίνω μόνο για να μεταφέρω Links ή να δω κάτι από αυτόν τον κώδικα για την νέα σελίδα... τεσπα, αυτή την στιγμή η νέα σελίδα δεν είναι και 100% έτοιμη αλλά στο θέμα να βρείτε τις αγαπημένες σας ταινίες ή και Links για να τις δειτε ναι.. ειναι ετοιμη. Στην νέα σελίδα αν κάνεις κλικ πανω σε κάποιο παροχο ανοιγει οσο πιο Default γίνεται για έναν υπερσύνδεσμο / Link.. μεταφορά σε νέα καρτέλα, δεν κατάλαβα ούτε εγώ ακριβώς τι κάνεις λάθος.. αλλά για εδώ και το συγκεκριμένο DropDown του Flashx για την σειρά δεν ξέρω με τι συσκευή προσπαθείς να το κάνεις.. λειτουργεί με JQuery.. αρκετά συμβατή γλώσσα προγραμματισμού για όλες τις συσκευές και το είχα τεσταρει σε όλους τους Browsers για PC και με tablet και μερικα κινητά... φυσικα υπάρχει μια ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικη ιστοσελιδα για κινητα / tablet εδω, δεν ξερω αν η εταιρεια πχ Blogspot να σου δωσω να καταλαβεις εκανε καποιο Update και δεν λειτουργει λογω αυτων.. αλλα από pc λειτουργει μια χαρα. Τεσπα.. δεν υπαρχει λογος πλεον να προσπαθεις απο εδω απλως λογω το οτι ολη μερα τρεχω να δω τι γινεται με τον Server με προγραμματιστες κλπ που χρειαζεται για την νεα σελιδα ειμαι ολη μερα στα τρεχαματα και ακομα δεν εχει περαστει ολο το υλικο μου ή μας εκεί.. πρόσφατα άνοιξε εξάλλου.. αλλά υπάρχει ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολυ γρήγορος τρόπος να περαστούν οι συνδέσμοι αυτό είναι σίγουρο.. απλώς να ηρεμήσω με τις απαραίτητες ενέργειες.. btw εκεί ήδη υπάρχουν άλλοι 4 Uploaders εκτός από εμένα απλώς.. ακόμα δεν ξέρω και αυτοί δεν ξεκίνησαν να προσθετουν το υλικο τους, δεν μπορω να ξερω πως σκεφτεται οκαθενας και τι υποχρεωσεις εχει για να παρω θεση για αυτους.

1st Δεκember 2016, 12:48 am από το χρήστη Greek